O nas

Firma Security Point powstała w celu dystrybucji najlepszych rozwiązań z zakresu mechanicznych zabezpieczeń. Tworzą ją ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo staranie wyselekcjonowane modele sejfów we wszystkich klasach antywłamaniowych jak i ognioodpornych, specjalistyczne rozwiązania z zakresu wpłatomatów, jak również sejfy i szafy na broń oraz na dokumenty. Portfolio oferowanych produktów pozwala nam na przedstawienie kompleksowej oferty skierowanej do każdego Klienta. Ponieważ do sprawy bezpieczeństwa podchodzimy bardzo poważnie, nie znajdziecie Państwo u nas chińskich produktów dostępnych w supermarketach! Wszystkie oferowane przez nas sejfy posiadają stosowne certyfikaty poświadczające ich klasę bezpieczeństwa.

Dzięki długofalowym relacjom z producentami sejfów, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ceny niższe od tych katalogowych!

Szczycimy się także wsparciem technicznym na terenie całego kraju. W naszym zespole są technicy mający licencje I i II stopnia Technika Zabezpieczenia Mechanicznego. Dzięki własnemu serwisowi jesteśmy w stanie świadczyć usługi na terenie całej polski. Żadna naprawa lub montaż sejfu nie stanowi dla nas problemu. Dodatkowo świadczymy usługi serwisowe wszystkich sejfów oferowanych na naszym rynku.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!